This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
Epic V7 – revolusjonerende ny surfski i plast
Er du av dem som har lyst på en rask surfski til trening og surfing, men synes prisen på glassfiber- og karbonkajakkene er for høy?

Eller er du mest opptatt av surfeopplevelsen og vil ha en surfski som tåler harde landinger på steinete strender? Epic har nettopp sluppet sin nye V7, en surfski som er laget i solid rotasjonsstøpt plast. Den veier 21 kg med dekksrigg, flaskeholder og ror, er 5,2 m lang og 54 cm bred. Roret og sparkebrettet er av samme høye kvalitet som Epic benytter på sine komposittversjoner, og skal surfskien brukes i grunne farvann så kan den utstyres med sleperor. Stabiliteten er tilpasset de fleste, også de uerfarne. Dette ser også ut til å være et spennende valg for deg som vil bruke kajakken som treningsredskap. Har egen lasteluke med deksel, strikk på akterdekk og 135 kg er maks vekt for padler med bagasje.
Pris: 15.990,- kr
www.bull-ski-kajakk.no